Witaj w MACOUTLET

Jesteśmy tu dla Was

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje aby móc sprostać coraz to bardziej wymagającym naprawą sprzętu marki Apple.

0%
Pozytywnych komentarzy
0
Średnia ilość napraw wykonywanych w miesiącu
150
Zawsze bezpłatna diagnoza

Nasze metody

Bez podwykonawców

Wszystkie nasze usługi wykonujemy na miejscu. Począwszy od napraw płyt głównych aż do odzyskiwania danych. Dzięki tej prostej regule nasz serwis jest znacznie szybszy niż konkurencja.

Duży magazyn części

Zaopatrujemy się w części i akcesoria tylko u sprawdzony dostawców, nie kupujemy od przypadkowych sprzedawców na allegro. Zawsze mamy na magazynie więcej niż jedną część do tego samego modelu komputera, z doświadczenia wiemy że zdarza się iż może być ona uszkodzona co wydłużyło by proces naprawy. Dlatego zawsze mamy po kilka gładzików czy matryc do tego samego modelu. Nasi klienci są tego świadomi że czas oczekiwania na naprawę jest najlepszy w Macoutlet, a to dlatego że zawsze mamy pod ręką niezbędne części.

Doświadczona ekipa

Mało doświadczonemu technikowi zajmie dużo czasu nauczenie się jak naprawić Twój komputer. Czas ten mógłyś poświęcić na pracę czy rozrywkę na swoim komputerze gdybyś przyniósł go nas w pierwszej kolejności. Na naszym kanale na YouTube nasi technicy uczą innych jak mają wykonywać dobrze swoją robotę, nie ukrywamy naszej wiedzy przed innym, chętnie się nią dzielimy, jest to unikalne podejście ale działa! Pamiętaj, niedoświadczonemu technikowi zajmie dużo czasu zanim znajdzie źródło problemu w twoim komputerze, zwłaszcza kiedy spotyka się czymś po raz pierwszy. Kosztuje to dużo drożej bo czas jest najcenniejszą rzeczą jaką posiadamy w życiu. Przynosząc swój komputer do nas zyskujesz dużo czasu, najcenniejszą rzecz jaką posiadasz!

Etyka i uczciwość

Nie robimy rzeczy których nie możemy zrobić dobrze

Może to się wydawać dziwne, ale odeślemy Cię do innego miejsca jeżeli będziemy czuli że nie jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla Twoich problemów. Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie a dopiero potem nasz profit. Nie podejmujemy się zleceń które usatysfakcjonowały by tylko jedną stronę transakcji!

Nie oszukujemy klientów jaki jest problem z komputerem

Nigdy nie wprowadzamy klienta w błąd co jest nie tak z jego komputerem. Na przykład, wymieniamy kabel zasilający dysk twardy a pobieramy opłatę za wymianę dysku. Nigdy czegoś takiego nie robimy! W naszym serwisie możesz osobiście zobaczyć co dokładnie robimy z Twoim komputerem, jesteśmy w 100% transparentni w tym co robimy.

Darmowa wycena, zawsze!

Rozebranie Twojego komputera na części i znalezienie źródła problemu kosztuje u nas 0 zł. Wierzymy że pobieranie opłat od klientów za diagnozę jest złe i niemoralne.

Doradzamy kiedy nie korzystać z naszych usług

Nigdy nie pobieramy opłat od klientów za naprawę którą Apple może wykonać za darmo. W wielu przypadkach udanie się do autoryzowanego serwisu jest lepszą opcją niż to co my oferujemy, jeżeli Twój komputer jest objęty programem naprawczym Apple albo ma przedłużoną gwarancje. Kiedy wiemy że autoryzowany serwis jest dla Ciebie lepszą opcją, zawsze zostaniesz o tym poinformowany i na pewno nie pobierzemy od Ciebie opłaty za takie usługi!

Docenimy wartość Twojego czasu

Robimy wszystko co w naszej mocy aby zminimalizować czas usług które oferujemy. W 99% przypadków mamy zawsze pod ręką części potrzebne do naprawy. W naszym magazynie zawsze są części gotowe do natychmiastowego użycia.

Wiarygodne opinie w internecie

Nigdy nie wystawiamy sobie sami opinii w internecie, nie przekupujemy klientów żeby wystawiali nam opinie za rabaty. Wszystkie opinie jakie czytacie w internecie są w 100% zasłużone i zostały wystawione z własnej woli naszych klientów, nie naszej!

Edukacja i nasz cennik

Zachęcamy do poszerzania wiedzy i się nią dzielimy

Wierzymy że świat byłby lepszym miejscem jeżeli większość wiedzy było by dostępne dla większego grona ludzi. Dlatego uczymy innych jak naprawiać sprzęt Apple. Sukces każdego serwisanta którego wyszkoliliśmy jest także naszym sukcesem. I dlatego dziękujemy każdemu naszemu klientowi który wybrał nas a nie konkurencje za wspomaganie nas w naszym dążeniu do szerzenia wiedzy. Mieliśmy to szczęście że udało się nam odnieść sukces, dzięki temu zarabiamy na życie, ale zawsze jesteśmy gotowi podać rękę innym, startującym biznesom po to żeby oni też mogli dzielić nasz sukces.

Nie wyceniamy naszych usług w zależności w jakich butach przyszedł klient

Może to brzmieć nie wiarygodnie ale niektóre serwisy wyceniają swoje usługi na podstawie ich subiektywnej oceny zamożności klienta. Sami znamy co najmniej kilka takich serwisów w Warszawie. Zedrą z Ciebie skórę tylko dlatego że wyglądasz na “bogatego”.

Bezpośredniość i zdrowy rozsądek

Firma Macoutlet zaczęła swoją działalność jako jednoosobowy biznes. Jak dobrze zdajesz sobie sprawę, jednoosobowy biznes ma tą przewagę że łatwo jest z nim się komunikować.

Utrzymujemy wysokie standardy naszych usług dlatego nasi pracownicy mogą zawsze znaleźć rozwiązanie dokładnie adresujące Twój problem.

Zamiast obniżać nasze standardy i trzymać się kurczowo instrukcji i schematów, Macoutlet zatrudnia ludzi którzy potrafią myśleć i znaleść sposób jak dokładnie rozwiązać Twój problem. W rezultacie wykonują swoją pracę dobrze już za pierwszym razem. Każdy pracownik w naszej firmie doskonale wie jak działa u nas łańcuch dostaw, jak działa u nas proces naprawy i ma swobodą rękę w sięganiu pod dowolne metody i narzędzia tak aby najlepiej rozwiązać Twój problem. Różnica miedzy naszym serwisem a innym sieciówkami jest jak dzień do nocy, firmy te głównie skupione są na proficie, dlatego otwierają oddziały w innych miastach. My nie otwieramy oddziałów w innych miastach, jesteśmy skupienie wyłącznie na dostarczaniu najlepszego serwisu w jak najlepszej cenie.

Nigdy nie oferujemy rabatów za pozytywne opinie w internecie, a są one i tak bardzo dobre.

Zabawne jest co oznacza dobry serwis, nie musimy prosić naszych klientów o wystawienie nam dobrej opinii w intwerencie! Lub, “damy ci 10% rabatu jak wystawisz nam pozytywny komentarz odrazu”. Bzdura. Nie potrzebujemy tego. Naszym zdaniem jest to conajmniej niewłaściwe, ale jest to powsechna praktywa w wielu branżach.

Nasz zespół

Ryszard Wojda

CEO, CFO

Dyrektor generalny:
kreuje, wdraża i kontroluje realizację planów przedsiębiorstwa, zwłaszcza długoterminowych,
tworzy wizję i misję firmy,
wybiera członków zarządu,
przewodzi firmie,
analizuje raporty dotyczące sytuacji firmy,
podejmuje kluczowe decyzje w zakresie rozwoju firmy,
decyduje o inwestycjach czy przejęciach innych firm.

pawel-mecenas-dubiel

Paweł Dubiel

COO, CTO, CSO, CMO

Dyrektor operacyjny. Kontakt z klientem. Zarządzanie sprzedażą internetową oraz przygotowywanie indywidualnych ofert.

michal

Michał Natkański

Serwis

Specjalizacja w naprawie płyt głównych po zalaniu. Serwis oraz konserwacja sprzętu marki Apple.

Pies Rafa

Zabawa

Odpowiedzialność za stymulacje hormonu szczęścia odwiedzających nas klientów.

Firmy które nam zaufały

Menu